Belediye Başkanı
Halil AYHAN
Belediyemiz
Site İstatistikleri
Online1 ziyaretçi var.
Bugün Tekil77 kişi ziyaret etti.
Dün Tekil193 kişi ziyaret etti.
Toplam380397 kişi ziyaret etti.
IP54.81.209.0 
ANASAYFA » Haberler » GÜNEYDEN YARDIM ELİ
GÜNEYDEN YARDIM ELİ

Hayrat İnsani Yardım Derneği Denizli Temsilciliğinin Suriye'nin Halep kentinden tahliye edilen sivillere ulaştırılmak üzere topladığı 41 tır insani yardım malzemesi, bölgeye gönderildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarının destek verdiği "Halep İçin Harekete Geç" kampanyası kapsamında Polisevinde tören düzenlendi.

"İyiliğe sözümüz var" sloganıyla düzenlenen kampanyanın uğurlama törenine katılanlara Suriye'deki zor yaşam koşullarını anımsatmak için Suriye ekmeği ve çökelek ikram edildi.

Hayrat Vakfı Denizli Temsilcisi Zakir Çetin, kampanya kapsamında 9 tır yardım malzemesi daha toplayarak kampanya öncesi koydukları 50 tırlık hedefe ulaşacaklarını dile getirdi.

Bizde Güney Belediyesi ve Güney 
Halkı olarak belediyemizin kamyonunu iyiliğe sözümüz var projesinde yardım malzemeleri ile doldurarak Halep'e yolcu ettik. Allah sağ Salim dönüp gelmeyi nasip etsin.

Mehter takımının çeşitli marşları seslendirdiği törende Denizli Müftüsü Mehmet Aşık'ın yaptığı duanın ardından tırlar yola çıktı.

Tüm Haberler için tıklayınız »