Belediye Başkanı
Halil AYHAN
Belediyemiz
Site İstatistikleri
Online2 ziyaretçi var.
Bugün Tekil149 kişi ziyaret etti.
Dün Tekil182 kişi ziyaret etti.
Toplam335837 kişi ziyaret etti.
IP54.145.92.172 
ANASAYFA » Eski Başkanlarımız
Abdi Efendi
Dönem : Kaydı yok
Hacı Kanlı Hacı Ali Efendi
Dönem : Kaydı yok.
Koca Ömer Hafız
Dönem : Kaydı Yok
Yarcı Hacı Ahmet Ağa
Dönem : Kaydı Yok
Çakmak Hacı Hasan Hafız
Dönem : Kaydı Yok
Emir Hafızoğlu Hacı Hüseyin Efendi
Dönem : Kaydı Yok
Alaiyeli Hacı Mustafa Efendi
Dönem : Kaydı Yok
Kocabıyık Oğlu Hacı Ali Ağa
Dönem : Kaydı Yok
Hacı Eyüpoğlu Mustafa Efendi
Dönem : Kaydı Yok
Kerimlerli Mustafa Efendi
Dönem : Kaydı Yok
Güneylioğlu Hüseyin Efendi
Dönem : Kaydı Yok
Hacı Kımıloğlu Hacı Bey
Dönem : Kaydı Yok
Ateş Hasan
Dönem : Kaydı Yok
Akış Hacı Hüseyin Efendi
Dönem : 01.10.1922 - 31.12.1924
Hafız Musa Efendi
Dönem : 01.01.1925 - 30.07.1927
Alaiyeli Halil Efendi
Dönem : 01.08.1927 - 30.08.1928
Abdulkadir Efendi
Dönem : 01.09.1928 - 01.10.1929
Abdurrahim Bey
Dönem : 01.11.1929 - 29.12.1921


Ömer ÇALLI
Dönem : 01.01.1933- 31.05.1935    3 YIL 1 AY
Kemal ETİZER
Dönem : 01.02.1935- 30.11.1935       10 AY
Ömer ÇALLI
Dönem : 01.12.1935-30.10.1938    2 YIL 11 AY
Latif GÜNAY
Dönem : 01.11.1938-30.05.1942    3 YIL 7 AY
Hulusi ÖZMEN
Dönem : 01.06.1942- 30.04.1949   6 YIL 11 AY
Ömer ÇALLI
Dönem : 01.05.1949- 30.05.1950 1 YIL 1 AY
Ziya GÜNAY
Dönem : 01.06.1950-27.05.1960 10 YIL
Zeki DEMİRKAN
Dönem : 01.06.1960-30.07.1960      2 AY
Ahmet ÜNAL
Dönem : 01.08.1960-15.10.1960      2 AY 15 GÜN
Saffet ENER
Dönem : 01.11.1960-30.08.1962   1 YIL 10 AY
Ağah BÜYÜKSAĞİŞ
Dönem : 01.09.1962-20.11.1962   1 YIL 2 AY 20 GÜN
Hüsnü AKIŞOĞLU
Dönem : 21.11.1963-11.12.1977 14 YIL 20 GÜN
Şinasi ÖLMEZ
Dönem : 12.12.1977-12.09.1980    2 YIL 9 AY
Salih Y.Öktem
Dönem : 13.09.1980 - 10.02.1982  1 Yıl 4 Ay 27 Gün
Ahmet Akseki
Dönem : 11.02.1982 - 01.04.1984  2 Yıl 1 Ay 20 Gün
Mustafa Gökoğlan
Dönem : 02.04.1984 - 29.03.1994   9 Yıl  11 Ay  27 Gün
Halil Ayhan
Dönem : 30.03.1994 - 26.04.1999
İhsan Ekmekçi
Dönem : 27.04.1999 - 28.03.2004
Halit Gürbüz
Dönem : 02.04.2004 - 30.03.2014
Halil AYHAN
Dönem : 01.04.2014 Belediye Başkanı Devam ediyor.